Wagarownia – Escape Room Siedlce


Nasze pokoje:


 Stara Szafa

Od pewnego czasu krążą pogłoski o zaczarowanej krainie i panującej tam wojnie. Wraz z przyjaciółmi znajdujecie list jednego z mieszkańców, który prosi o pomoc w ratunku zniewolonych towarzyszy. Nie wiele myśląc postanawiacie odnaleźć przejście łączące dwa światy, aby pomóc w przywróceniu pokoju. Czy wystarczy Ci czasu, by nie tylko wspomóc mieszkańców, ale i odnaleźć królewskie insygnia?


Klub Bokserski

Tuż przed walką o Mistrzostwo Świata w boksie w tajemniczych okolicznościach znika pretendentka do tytułu. Krążą pogłoski, że stchórzyła… Macie godzinę, aby znaleźć dowody na to, że było to porwanie.


Areszt

Zostaliście skazani na wyrok śmierci. Za godzinę rozpocznie się egzekucja. Spróbujcie uciec zanim zacznie się Wasz koniec.


Kajuta Kapitana Piratów

Wcielacie się w załogę statku pirackiego. Od dłuższego czasu krążą pogłoski, że w kajucie Waszego Kapitana znajduje się skarb, którym się nie podzielił.

Znajdźcie go zanim wróci Kapitan!


Statek Kosmiczny

Jako sztab dowództwa dowiadujecie się, że ktoś z Waszej załogi informuje wrogów o aktualnej pozycji bojowej Waszego statku. Musicie dowiedzieć się kto Was zdradził.

DODATKOWO DO WYNAJĘCIA POKÓJ, W KTÓRYM MOŻNA ZORGANIZOWAĆ SWOJE PRZYJĘCIE- POKÓJ MIEŚCI DO 12 OSÓB, A CENA ZA GODZINĘ TO TYLKO 89PLN!

 

Serdecznie zapraszamy

Cena

Od85PLN
Do145PLN

Telefon

Pokaż numer

Adres

Siedlce ul. Piłsudskiego 56

Pozostałe

Strona WWW
Facebook

Wybierz interesujący Cię termin,
a następnie kliknij "Zarezerwuj datę"

Legenda

Termin zajęty lub niedostępny
Termin wstępnie zarezerwowany

Polecane

Księga gości

Dodaj wpis do Księgi Gości