Parisel Palace

 

Eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe

Parisel Palace eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe to piękny obiekt położony w spokojnej, otulonej bajecznymi łąkami i lasami miejscowości Klimki koło Łukowa i Siedlec. W północnej części województwa lubelskiego, na granicy z województwem mazowieckim.

Idealne miejsce na niezapomniane przyjęcie

Goście Parisel Palace są traktowani indywidualnie, odnajdując jedyny w swym rodzaju klimat tego miejsca. Specjalnie dobrana oferta naszego centrum gwarantuje satysfakcję ze wszystkich usług proponowanych przez nasz ośrodek.

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Do dyspozycji naszych gości mamy 48 komfortowych miejsc noclegowych, w pokojach: jedno, dwu, trzy osobowych, pokojach studio, oraz apartamentach o wysokim standardzie. We wszystkich pokojach możemy przenocować 73 osoby.

Parisel Palace dysponuje kompleksem 3 sal konferencyjnych z których największa Brylantowa o powierzchni 560 m2 może pomieścić ponad 400 osób.

Istnieje możliwość innej aranżacji Sali Brylantowej i wydzielenia z niej kolejnej sali o powierzchni 125 m2 lub 435 m2. Sala ta jest najczęściej wybierana na wesela i inne uroczystości wymagające dużej powierzchni.

Mniejsza Sala Szmaragdowa o powierzchni 220m2 może pomieścić ok 100 osób, Sala VIP o powierzchni 40m2 pomieści na przyjęciu ok 30 osób.

Nasz pałac to ogromne możliwości

  •  bezpłatny parking na ponad 100 samochód
  •  możliwość organizacji ślubów plenerowych w bajecznym ogrodzie
  •  stoły okrągłe lub prostokątne udekorowane żywymi kwiatami
  •  transport lub nocleg dla Gości weselnych
  •  bar, restauracja, ogród z stawem, fontanna, plac zabaw

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 

 

 

Telefon

Pokaż numer

Adres

Klimki 36, 21-400 Łuków

Pozostałe

Strona WWW
Facebook

Wybierz interesujący Cię termin,
a następnie kliknij "Zarezerwuj datę"

Legenda

Termin zajęty lub niedostępny
Termin wstępnie zarezerwowany

Polecane

Księga gości

Dodaj wpis do Księgi Gości