Iluzjonista Mateusz Zalewski

Głównie zajmuję się pokazami iluzji scenicznej (salonowej) zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Moje sztuczki można spotkać na weselach, bankietach, uroczystościach szkolnych, przyjęciach urodzinowych czy przyjęciach komunijnych.

Pokazy iluzji to oryginalny i dość nowy rodzaj rozrywki jaką Państwu proponuję. Większość efektów jakie wykonuję podczas pokazu są z asystą publiczności. Każdy może niemal dotknąć magii jaką kryje w sobie iluzja. Uważam, że dzięki temu, każdy występ jest inny, każda sztuczka pokazana jest w inny sposób. Dlatego nie można się przy tym nudzić, w dodatku gdy na scenie widzimy swojego wujka czy ciocię. Pokaz wykonywany jest z dużą dawką humoru. Z pewnością dzieci jak i dorośli będą zachwyceni i oczarowani pokazem.

Podczas przyjęcia jest możliwość zorganizowania jednego pokazu, ale również mogą odbyć się dwa – jeden dla wszystkich gości, drugi zaś tylko dla najmłodszych. Każdy pokaz jest przygotowywany indywidualnie, a efekty są dostosowywane do publiczności.

Przykładowe efekty jakie można zobaczyć w moim wykonaniu to m.in.:

-przenikanie ręki przez szybę,

-uwalnianie się z kajdanek ,

-lewitacja stolika w asyście Panny Młodej,

-mnożące się banknoty,

-efekty ze znikającą wodą,

-magiczne gąbczaki i wiele, wiele innych.

Pokaz iluzji podczas wesela to niezapomniana atrakcja dla gości jak również i Państwa Młodych. Przynosi on wiele pozytywnych emocji oraz świetną zabawę, wesele staje się naprawdę magiczne i niezapomniane.

Cena występu uzależniona jest od czasu pokazu, oraz od miejsca występu (dojeżdżam do 30 km od Łukowa w cenie występu)

Występuję na terenie całego kraju

Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

 

Cena

Od400PLN
Do1200PLN

Telefon

Pokaż numer

Adres

Łuków

Pozostałe

Facebook

Wybierz interesujący Cię termin,
a następnie kliknij "Zarezerwuj datę"

Legenda

Termin zajęty lub niedostępny
Termin wstępnie zarezerwowany

Polecane

Księga gości

Dodaj wpis do Księgi Gości