Serdecznie witamy na stronie www.weselaimprezy.pl


     Jesteśmy ogólnopolskim katalogiem wszystkich podmiotów dotyczących wesel jak również imprez i wspaniałych pomysłów na prezent niespodziankę. Nasza strona dostarcza wszelkie rozwiązania dla przyszłych nowożeńców, którzy chcą zorganizować zarówno ślub jak i wesele oraz osób, które nie mają pomysłu na zorganizowanie imprez i innych eventów. Oczywiście nie zapominamy o trapiącym wielu ludzi rozwiązaniu problemu dotyczącego pomysłu na wyjątkowy prezent.

    Strona www.weselaimprezy.pl jest także wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich usługodawców, którzy działają w wyżej wymienionych sektorach.

 

Nasz cel:


    Chcemy aby nasza strona była przydatnym źródłem informacji na temat organizowania ślubów, wesel, świetnych imprez jak i rozwiązaniem pomysłu na idealny i niezwykły prezent. Naszą ideą jest to aby za pomocą naszej platformy wspólnie w jednym miejscu znaleźć wszystko bez tracenia zbędnego czasu na przeglądanie setek stron internetowych, czy też tracenia zbędnych kilometrów w poszukiwaniu odpowiedniego podmiotu jakim jest sala weselna, zespół itp.

 

Jak działamy:


    Wszyscy usługodawcy jakimi są firmy lub osoby prywatne, które świadczą usługi we wszystkich podmiotach wyżej wymienionych i zamieszczają swoje oferty na naszej stronie, zyskują przede wszystkim nowe jak i poszerzające się grono potencjalnych klientów. Natomiast osoby organizujące wesele, eventy, imprezy i te, które szukają pomysłu na prezent otrzymają możliwość łatwego i szybkiego wyszukania ofert, które ich interesują.

    Dla usługodawców, jak i osób szukających interesujących ofert będzie to przede wszystkim wygoda, którą otrzymają między innymi w postaci łatwego wyszukiwania spośród trzech głównych kategorii jakim są ,,wesela’’, ,,imprezy’’, ,,niezwykły pomysł’’ i danych podkategorii.

    Dodatkowymi atutami portalu jest prosta wyszukiwarka z podziałem na województwa i miasta jak również filtrami z kategorią oraz zakresem cenowym. Najważniejsze o czym nie można zapomnieć to dostępny dla każdego zarówno dla usługodawców jak i korzystających z portalu kalendarz dostępności. Dany kalendarz od razu ukazuje nam wolne i zajęte terminy w danych podmiotach, dzięki czemu mamy możliwość wstępnej rezerwacji. 

    Popieramy przede wszystkich uczciwą konkurencję i współpracę pomiędzy wszystkimi użytkownikami naszej strony tj. usługodawcami oraz ich potencjalnymi klientami.


Wydawca portalu

HappyDay